ثبت دامنه

ثبت دامنه یا domain registration ارزان

ثبت دامنه و دامین جزو اولین کارهای راه اندازی یک وب سایت می باشد که متاسفانه بسیاری از کاربران در ثبت دامنه هایشان چه دامنه های آی آر (.ir) و چه دامنه بین الملل به عنوان مثال دامنه دات کام دقت لازم را انجام نمی دهند. پرشین رجیستر اول مرکز اتوماتیک برای ثبت دامنه ir در ایران می باشد که تا کنون بیش از 80 هزار خدمات در حوزه domain را به انجام رسانده است.

ثبت دامنه ارزان  

ثبت دامنه ir ارزان

یکی از خدمات اصلی مرکز پرشین رجیستر، ثبت و تمدید ، بازگشایی و انتقال انواع دامنه مرتبه اول و دوم آی آر با پسوند های .ir و .co.ir و .id.ir و .gov.ir و .sch.ir و... می باشد. دامنه های ایران همگی تحت نظر ایرنیک ثبت می شوند و شما مالکیت صد در صد دامنه های آی آر ای که ثبت می کنید را خواهید داشت. طبیعتا دومین ir و دامین آی آر ویژگی های خاص خود را دارد.  

ثبت دامنه دات کام .com

یکی از پسوندهای محبوب بین المللی پسوند دات کام یا .com می باشد که شما در پرشین رجیستر به صورت آنی می توانید سفارش ثبت دامنه دات کام بدهید. پسوند com در دنیا شناخته شده است و برندهایی که خدمات آنها بین المللی است معمولا از این پسوند بهره می برند و پسوند کام بر عکس پسوند آی آر تک بخشی هست و از لحاظ تلفظ کوتاه تر می باشد. تعداد دامنه های ثبت شده دات کام در اینترنت بیش از دیگر دامنه هاست وگرنه کاربرد آنها از ابتدا فقط برای سایت های بازرگانی Commerical بوده است.  

ثبت انواع دامنه بین الملل

دامنه های بین الملل و خارجی تنوع بسیاری دارند مثل دامنه با پسوند .com .co . gov . net .org .me .mobi .biz .tv .ws .mob و... در پرشین رجیستر شما می توانید ثبت دامنه و دومین بین الملل را با کمترین قیمت و ارزان و به صورتی اتوماتیک و آنی سفارش دهید و گام نخست را برای ورود به اینترنت بردارید.   domain registration automatic in persian register you can register all types of domain and tlds with low price from com,biz,mob,co to net and org domains